Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Kérastase Réflection Chroma Thermique

Pro ženy

Kérastase Réflection Chroma Thermique

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Kérastase Réflection

Další produkty z řady

Kérastase Réflection

737 Kč

Kosmetika Kerastase

Kerastase Reflection Chroma Thermique

Termozářivá ochranná péče pro barvené vlasy.

Dvě třetiny žen po celém světě si dnes barví vlasy. 68% z nich má obavy o jejich kvalitu. Nedostatek lesku, zcitlivělé vlasové vlákno a nevýrazná barva jsou nejčastější nedostatky, které tyto ženy trápí. 70% z těchto žen navíc používá fén či žehličku, protože jejich zdivočelé vlasy se špatně rozčesávají a upravují. Používání fénu či žehličky ale vlasy ještě více vysušuje a poškozuje.

Proti nyní více než kdy jindy mysí být přípravky péče o vlasy schopny transformovat teplo ve zdroj obnovy a krásy. Právě pro zcitlivělé bervené vlasy, které jsou často vystavovány působení tepla vyvinul Reflection Chroma Termique,první termozářivou ochrannou péči pro barvené vlasy.

Poprvé se teplo stává společníkem zcitlivělých barvených vlasů. Díky jeho působení se složky obsažené v přípravku aktivují, obnovují zcitlivělé části barvených vlasů a uhlazují kutikulu vlasového vlákna. Posílené a obnovené vlasové vlákno je pak schopno čelit každodennímu působení vnějších bepříznivých vlivů. Vlasy si uchovávají svou barvu, jsou hebké, zrcadlově lesklé, vytváří pocit "nového vlasu" a snadněji se upravují.

Použití: Aplikujte na omyté ručníkem vysušené vlasy. Masírujte. Neoplachujte.

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.