aldehydy, levandule, neroli, bergamot, citron
Srdceborové jehličí, karafiát, santalové dřevo, jasmín, růže
Základfazole tonka, ambra, pižmo, vanilka, dubový mech, tabák
407 Kč
135,67 Kč / 100 ml285 Kč
190 Kč / 100 ml217 Kč
434 Kč / 100 ml239 Kč
239 Kč / 100 ml100 ml|150 ml|200 ml|300 ml
Elegance a mužnost ukrytá ve vůni. I tak by bylo možné popsat pánskou kolínskou vodu TABAC Original, která spatřila světlo světla již v roce 1959. Po uvedení na trh se stala jednou z nejoblíbenějších pánských vůní v Německu a svou oblibu vzhledem k nadčasovému vonnému spojení neztrácí ani dnes. Vůni, určenou všem charismatickým mužům, snadno poznáte podle bílo-černého flakonku.
Úvodní akordy jsou založeny na kontrastním spojení osvěžujícího citronu a bergamotu spolu s neroli, petitgrainem a pikantním černým pepřem. Srdcem se rozeznívá heřmánek, dub a aromatická levandule a základ se nese ve znamení prosluněného jantaru, hřejivého santalového dřeva, karafiátu, pižma a vetiveru.
Klasická kvetinovo-drevnatá vôňa s veľmi dobrou výdržou na kolínsku vodu. Starší páni si asi prídu na svoje, mladší ľudia by si mali premyslieť pred kúpou, či majú radi tento typ vône. Ak však máte radi rozmanitosť, tak ako rozšírenie kolekcie o klasiku je to dobrá voľba za málo peňazí.
KladyZnačka Cena Kolínská