Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

K18

4 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Chcete svým vlasům navrátit jejich krásu a radovat se z pevných, hebkých a pružných vlasů, které jsou synonymem zdraví? Pak jsou právě pro vás určené produkty americké značky K18, jež slibují oživení vašich vlasů během pouhých čtyř minut. Jak je to vůbec možné? Značka K18, jež byla založená v roce 2020, využívá patentovanou technologii K18Peptide, u níž bylo klinicky prokázané, že dokáže opravit poškození vlasů, ať už se jedná o poškození způsobené chemickým ošetřením, vlivy z okolí, mechanickým stylingem nebo tepelnou úpravou. Tutu technologii na základě desetiletí testování a zkoumání vyvinul tým vědců pod vedením profesora Artura Cavaca-Paula z Centra biologického inženýrství na University of Minho a Solfarcos Technologies.

K18: Vlasová kosmetika založená na patentované technologii K18Peptide

Jak vlasová kosmetika K18 funguje? Díky molekule K18Peptide obsažené v produktech pomáhá propojovat narušené řetězce ve vlasových strukturách, čímž opravuje vlasy zevnitř a navrací jim jejich zdravý vzhled. Viditelné účinky vlasové kosmetiky K18 natolik nadchly kadeřníky po celém světě, že se s ní setkáte v desítkách vlasových salónů napříč celým světem. Výjimečnou vlasovou péči K18 si však nemusíte dopřávat jen v profesionálních kadeřnických salonech, ale také u vás doma.

Profesionální výsledek jako od kadeřníka u vás doma

Chcete, aby vaše vlasy každý den vypadaly, jako byste právě odcházeli z vlasového salonu? Pak vyzkoušejte oblíbené produkty K18. Velkého úspěchu se dočkala například bezoplachová maska K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask, jež snižuje poškození vlasů během pouhých 4 minut. Co o ní říkají zákazníci? „Nejlepší produkt na vlasy, který jsem vyzkoušela. Už po prvních pár použitích je vidět změna. Vlasy se netřepí, jsou jemné, ale ne rozlítané. Jen je potřeba ho používat cca jednou za týden asi napořád.“ Výjimečné účinky jsou spojené i s bezoplachovým sprejem pro regeneraci poškozených vlasů K18 Biomimetic Hairscience Professional Molecular Repair Hair Mist. I tento přípravek navrací vlasům pružnost, pevnost, sílu a zvyšuje jejich jemnost a lesk.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.