Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

HUGO BOSS

Získejte dárek dle vlastního výběru k nákupu značky HUGO BOSS nad 1790 Kč. Vyberte si 1 ze 2 krásných dárků - dámskou nebo pánskou kosmetickou taštičku. Nepřehlédněte nový HUGO BOSS Boss Bottled Triumph Elixir.
Akce platí od 6.6. do 5. 7. 2024 nebo do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.europarfemy.cz. Možnost výběru dárku platí pouze do rozdání zásob.

COTYL_HUGO-BOSS_gift_na-vyber-1-ze-2-kos-tasek-nad-1790-kc-od-6.6.2024-max-mesic
59 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

HUGO BOSS, tuto značku snad není potřeba představovat. Německou firmu Hugo Boss specializovanou na pánské oblečení založil v roce 1924 Hugo Ferdinand Boss. Původně Hugo Boss obleky nevyráběl, nebyl ani nijak výjimečný a v roce 1931 byl dokonce na pokraji krachu. V roce 1950 začal vyrábět pánské obleky a v sedmdesátých letech již byla značka BOSS považována za velmi kvalitní. Dnes je HUGO BOSS úspěšná společnost vyrábějící pánské obleky, sportovní oblečení, dámskou módu, různé doplňky a hlavně množství parfémů a kosmetiky. Kvalitní pánské parfémy HUGO BOSS jsou oblíbené mezi muži každého věku a nejlépe sedí těm, kteří si nepotrpí na výstřelky a dávají přednost klasice. I pro dámy vytvořil HUGO BOSS nádherné vůně. Mezi nejznámější dámské parfémy HUGO BOSS patří například Femme či Woman. Originální parfémy HUGO BOSS nabízí jedinečné a luxusní vůně pro každého.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.