Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Frederic Malle

1 produkt

Filtr

Kategorie
Řada

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Toužíte po jedinečných vůních, které vás odliší v davu? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout vůně francouzské značky Frederic Malle, která nese jméno svého zakladatele. Frederic Malle se narodil v Paříži v roce 1962 do rodiny s bohatými zkušenostmi s parfumérským průmyslem. Významným milníkem byl pro značku Frederic Malle rok 2000, kdy Frederic Malle požádal devět špičkových parfumérů, aby vytvořili vlastní originální parfémy. Parfuméři měli naprostou tvůrčí svobodu a neměli žádná finanční omezení týkající se vonných ingrediencí nebo technologii. Tyto vůně se dočkaly obrovského úspěchu a nyní jsou považovány za legendární.

Frederic Malle: Jedinečné francouzské niche vůně

Dnes pod značkou Frederic Malle najdete téměř čtyřicet vůní určených pro muže i ženy, včetně oblíbeních unisex vůní, jež jsou navrženy tak, aby vynikly na pokožce mužů i ženy. Vůně Frederic Malle se vyznačují nejen výjimečnými vonnými kompozicemi, ale také charakteristickými moderními flakonky s černými uzávěry.

Co jsou niche parfémy?

Nevíte, co si představit pod pojmem niche parfémy? Jedná se o luxusní vůně, které jsou založeny na nejvzácnějších vonných ingrediencích ze všech koutů světa. Niche vůně se neodlišují jen použitím nejkvalitnějších složek, ale také svou výrobou, jež navazuje na tradiční parfémářské řemeslo.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.