Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

EP Line

2 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Značka EP Line našla své příznivce především u nejmenších zákazníků. Design produktů značky EP Line vašim nejmenším jednoduše padne do oka na první pohled. Kosmetické produkty značky EP Line vynikají nejen vůní, ale také hravým obalem. Pokud vaše děti milují známé animované postavičky, jako jsou například oblíbení hrdinové z Ledového království, Medvídka Pú, či ze Shreka, značka EP Line je pro jasná volba.

Hravá kosmetika

Značka EP Line je určena primárně dětem, ať už těm nejmenším, nebo teenagerům, proto také nabízí přírodní, šetrné složení kosmetických produktů. Sortiment zábavných a hravých kosmetických produktů EP Line přináší nejen sprchové gely, zubní pasty a šampony, ale také oblíbené toaletní vody, deodoranty, nebo například pěny na holení.

Pro děti to nejlepší

Kosmetické produkty s dětskými postavičkami EP Line, jsou vyrobeny v EU. Jsou plné přírodních složek a neobsahují parabeny ani sulfáty. Všechny výrobky EP Line s oblíbenými dětskými hrdiny jsou dermatologicky testované a nesou certifikáty, které splňují nejpřísnější normy EU.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.