161 Kč
80,50 Kč / 100 mlKhadlaj Spark Action DEO ve spreji 200 ml je osvěžující deodorant, který kombinuje jemné citrusové a aromatické tóny s dřevitými akcenty. Hlava voní energicky bergamotem a limetkou, zatímco srdce se rozvíjí do smyslně svěžího jasmínu, který dodává vůni hloubku a eleganci. Základ z cedrového dřeva a pižma přináší stabilitu a dlouhotrvající magnetickou přitažlivost, což zaručuje, že vůně zůstane s vámi po celý den.
Tento deodorant vytváří atmosféru vitality a pohybu, ideální pro ty, kteří žijí aktivně a rádi objevují svět kolem sebe. Jeho povzbudivé tóny vám dodají energii, ať už se chystáte na ranní běh, nebo se setkáváte s přáteli na večerním výletě. Khadlaj Spark Action DEO se stává vaším společníkem, který vám pomůže cítit se svěže a sebevědomě v každé situaci.
Tento produkt je ideální na každodenní nošení a zvlášť se hodí pro sportovní aktivity, pracovní prostředí i volnočasové aktivity. Díky praktické aplikaci ve spreji a rychleschnoucí textuře můžete snadno použít Khadlaj Spark Action kdykoliv během dne, aniž byste cítili jakékoli nepohodlí. Dopřejte si čistotu a svěžest, na kterou se můžete spolehnout, a ukážte svou jedinečnou osobnost každý den.