Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Creed

2 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Creed je jedna z nejstarších značek parfémů. Její jedinečný příběh se začal v roce 1760, kdy král George III obdržel od nové londýnské krejčovské firmy pár parfémovaných kožených rukavic. Firmu založil James Henry Creed ve stejném roce, kdy mladý král nastoupil na trůn. Později se značka Creed stala oficiálním dodavatelem na královský dvůr. V roce 1854 se módní dům Creed přesunul pod dohledem Napoleona III do Paříže. Díky dokonalé krejčovské práci a limitovaným edicím unikátních parfémů si značku Creed zamilovala zejména aristokratická a vysoce postavená klientela.

V průběhu staletí vytvořila rodina Creed více než 200 parfémů, 200 bezkonkurenčních vůní ceněných znalci a obdivovateli kvality a stylu.

Dnes v této skvělé tradici pokračuje Olivier Creed, přímý potomek Jamese Henryho Creeda. Pro své jedinečné parfémy vybírá značka Creed ty nejvzácnější ingredience, které byly používány v haute parfumerie po mnoho staletí, dokonce i tisíciletí. Ve spojení s využitím tradiční výrobní techniky si parfémy Creed zachovávají vynikající kvalitu a autentičnost. Složitým a neuvěřitelně pečlivým procesem vznikají dokonalá umělecká díla ukrytá ve stejně propracovaných a okouzlujících flakonech, které zdobí nejeden toaletní stolek v sídlech dnešních šlechtických rodů.

Výjimečné a luxusní parfémy Creed zaujmou především zaryté milovníky klasických a elegantních vůní.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.