Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Cocomelon

9 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Značka Cocomelon je nerozlučně spojená se vzdělávacími dětskými písničkami a říkankami, ve kterých vystupují animované postavičky i animovaná zvířátka. Písničky s krásnou 3D animací Cocomelon se dočkaly velkého úspěchu u dospělých i u dětí, jsou totiž udělány tak, aby děti nejen bavily, ale zároveň je učily písmena, čísla nebo třeba zvuky zvířat. Postavy, které v písničkách vystupují, se staly součástí dětské kosmetiky Cocomelon.

Cocomelon: Hravá dětská kosmetika

Ukažte dětem, jak zábavné může být sprchování nebo koupání! Dětská kosmetika si děti získá s jediným pohledem i přivoněním. Její obaly jsou totiž velmi barevné, originální a zábavné, jednoduše jsou navrženy tak, aby okamžitě padly dětem do oka. Spolehnout se můžete i na to, že jsou kosmetické produkty pro děti Cocomelon šetrné k citlivé dětské pokožce.

Tipy na produkty Cocomelon, které děti nadchnou

V sortimentu Cocomelon najdete například pěny do koupele včetně pěn do koupele s bublifukem, bomby do koupele nebo dárkové kazety. Dětem udělá radost i zpívající tekuté mýdlo na ruce. Čím je výjimečné? Tím, že se při každém stlačení mýdla spustí písnička, samozřejmostí je krásný obal.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.