Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Make Up For Ever

4 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Ve chvíli, kdy jednou použijete produkty značky Make Up For Ever, budete je chtít používat znovu a znovu. Tato značka totiž svět krásy obohatila o profesionální dekorativní kosmetiku, za jejímž vznikem stojí tým předních světových vizážistů. Francouzská značka Make Up For Ever spatřila světlo světa již v roce 1984. Od té doby na ní nedají dopustit profesionální vizážisté a milovníci make-upu z celého světa. V současnosti jsou produkty Make Up For Ever distribuovány ve více než 60 zemích světa.

Profesionální francouzská dekorativní kosmetika Make Up For Ever

I vy můžete dosáhnout profesionálního výsledku při líčení, pokud se rozhodnete sáhnout po dekorativní kosmetice Make Up For Ever. Čím je výjimečná? Využitím inovativních technologií, vysokou pigmentací i ekologicky šetrným složením. Značka nenabízí jen kosmetiku, ale má také síť škol, jež každoročně školí více než 1300 studentů.

Podtrhněte svou krásu se značkou Make Up For Ever

Ať už se chystáte na důležitou akci nebo toužíte po make-upu na každodenní nošení, který vám vydrží bezchybný po celý den, neměly by vaší pozornosti uniknout produkty Make Up For Ever. Vaši krásu umocní řasenky, gely na obočí i dekorativní kazety a o dokonalou pleť se postarají báze pod make-upy, make-upy i korektory.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.