Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Kneipp

Získejte SLEVU 20 % na značku Kneipp! Zadejte kód KNEIPP20 v prvním kroku nákupního košíku a sleva je vaše! Akce platí od 6. 6. do 30. 6. 2024. Slevový kód je možné uplatnit pouze na e-shopu www.europarfemy.cz.

HTMN_Kneipp_discount_kneipp20-6.6.-do-30.6.2024
sprchové gely Kneipp obecný
101 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Příběh německé značky přírodní kosmetiky Kneipp se začal psát již v roce 1891. Zrodila se díky knězi Sebastianovi Kneippovi, který v roce 1846 onemocněl tuberkulózou. Tuto nemoc však vyléčil tím, že se poléval studenou vodou. Samotného ho to natolik překvapilo, že v experimentech pokračoval a následně představil koncepci zdraví založenou na 5 pilířích. A právě tyto pilíře se staly základem kosmetiky Kneipp. I dnes tato značka při představování nových produktů klade důraz na přírodní složky, efektivitu a využití inovací.

Kneipp: Německá značka přírodní kosmetiky

Produkty Kneipp v podobě relaxačních solí do koupele, krémů, sprchových gelů nebo třeba balzámů na rty jsou velmi oblíbené díky využití extraktu z květin a dalších přírodních složek. Spojuje je však také velmi příjemná vůně. Dopřejte svému tělu jedinečnou péči, kterou přináší německá značka Kneipp, i vy.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.