Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Anastasia Beverly Hills

4 produkty

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Toužíte dosáhnout profesionálního výsledku při líčení? Pak sáhněte po dekorativní kosmetice značky Anastasia Beverly Hills, jež je známá také pod zkratkou ABH. Za vznikem této značky stojí nadaná rumunská podnikatelka Anastasia Soare, která v roce 1997 otevřela v Beverly Hills svůj salon. Tento salon se proslavil zejména díky patentované metodě zlatého řezu, která odstartovala učiněnou revoluci ve tvarování obočí. I díky důrazu na rovnováhu, proporce a harmonii se dočkala velkého úspěchu i první produktová řada společnosti. Ta byla představená v roce 2000.

Precizní výsledek díky dekorativní kosmetice Anastasia Beverly Hills

V současné době značka Anastasia Beverly Hills patří k jedněm z nejrychleji rostoucích značek v globálním průmyslu. V roce 2014 svou pozici na trhu ještě upevnila tím, že představila novou řadu barevné dekorativní kosmetiky. Dnes v sortimentu značky kromě oblíbených gelů a pomád na obočí najdete také například make-upy, tvářenky a rozjasňovače, řasenky, oční linky a rtěnky.

Objevte bestsellery značky Anastasia Beverly Hills

Mezi nejúspěšnější produkty značky patří například lehký gel na obočí Anastasia Beverly Hills Tinted Brow Gel. Čím vyniká? Vytváří přirozený vzhled obočí, dodává obočí plnost a pyšní se dlouhotrvající výdrží. Gel na obočí je dostupný hned v několika odstínech hnědé barvy. Mezi bestsellery značky patří i rozjasňující fixační sprej Anastasia Beverly Hills Dewy Set Setting Spray. Tento praktický pomocník zanechává hladkou a svěží pleť, rozjasňuje vzhled a je vhodný pro všechny typy pleti.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.