Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Alfa Romeo

7 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Alfa Romeo je jednou z nejslavnějších automobilek světa a dnes by se našel asi jen málokdo, kdo o této značce nikdy neslyšel. Počátky italské automobilové firmy sahají do roku 1907, kdy byla založená Darracquem Italianem, od roku 1986 je Alfa Romeo členem skupiny Fiat SpA. Od doby svého vzniku automobilka světu představila celou řadu oblíbených modelů automobilů charakteristických znakem s křížem rodiny Visconti a erbem hada, nezůstala ale jen u nich. V roce 2021 na trh uvedla také vůně pro muže.

Alfa Romeo: Pánské vůně nejen pro milovníky italských automobilů

V současnosti portfolio parfémů značky Alfa Romeo zahrnuje tři toaletní vody vyrobené ve spolupráci se třemi talentovanými parfuméry – Cristianem Canalim, Sergem de Oliveirem a Sofií Bardelli. Tyto vůně se vyznačují příjemnými vonnými kompozicemi, moderním designem flakonků a skvělým poměrem ceny a kvality.

Black, Red nebo Blue? Jakou vůni Alfa Romeo si vyberete vy?

Toaletní vody Alfa Romeo představené v roce 2021 našly svou inspiraci v barvách. Elegantní černou barvou se inspirovala dřevitě-aromatická toaletní voda Alfa Romeo Black. Charisma každého muže podtrhne orientálně-ovocná toaletní voda Alfa Romeo Red zabalená v nepřehlédnutelném červeném flakonku. Bez povšimnutí by neměla zůstat ani aromaticko-fougérová toaletní voda pro muže Alfa Romeo Blue, jíž poznáte podle modrého flakonku.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.