Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Uriage

30 produktů

Filtr

Kategorie
Řada
Cena

Seznam je omezen na:

Zrušit filtry

Pociťte na vlastní kůži výjimečné účinky Termální vody Uriage, která byla již před 2000 lety objevena v srdci francouzských Alp, díky kosmetice Uriage. Příběh této značky se začal psát již v roce 1992, v době, kdy Dermatologické laboratoře Uriage vyvinuly první inovativní dermokosmetické přípravky.

Uriage: Kosmetika pro zdravou kůži využívající blahodárné účinky Termální vody Uriage

Termální voda Uriage již 75 let protéká francouzskými Alpami a je obohacována o minerály a stopové prvky. Více než 200 let se Termální voda Uriage díky svým výjimečným účinkům používá při zmírnění kožních onemocnění, ORL, revmatu a při rehabilitaci po léčbě rakoviny. Je dokázané, že výrazně zlepšuje kvalitu života. Podle výzkumu 83 % pacientů potvrdilo úplné nebo částečné vymizení symptomů nemoci poté, co absolvovali lázeňskou proceduru. Účinků Termální vody Uriage využívá i stejnojmenná kosmetika, která je předepisovaná dermatology a doporučovaná farmaceuty napříč světem.

Péče o pleť i o tělo se značkou Uriage

V nabídce značky Uriage najdete produkty určené k péči o pleť, tělo, péči o děti nebo produkty, které jsou určeny na ochranu před sluncem. Vyzkoušet můžete například čisticí olej pro velmi suchou a podrážděnou pokožku těla a obličeje Uriage Cleansing Soothing Oil, který pokožku těla a obličeje šetrně čistí, pokožku intenzivně vyživuje a zklidňuje podráždění a svědění.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.