Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Paco Rabanne Phantom

Pro muže

Paco Rabanne Phantom

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Další produkty z řady

Paco Rabanne Phantom

Další produkty z řady

Paco Rabanne Phantom

466 Kč

Paco Rabanne představuje Phantom Parfum, nejnovější přírůstek své ikonické řady Phantom. Byl uvedený na trh v roce 2023 a je určen pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Tato intenzivní aromaticko-kořeněná kompozice, inspirovaná spletitými stránkami moderního muže, kombinuje elegantní levanduli se sladkou vanilkou a zemitým vetiverem. Tento parfém je odvážným pozváním k překročení hranic a objevování nových dimenzí vůní.

Sofistikovaný design flakonu

Moderní flakon si zachovává svůj legendární tvar, ale získává temnější a provokativnější nádech. Matná černá barva dodává flakonu sofistikovanost a svůdnou auru, která dokonale odráží charakter vůně. Tento design nejen zaujme na první pohled, ale také symbolizuje hloubku a komplexnost vůně, kterou v sobě ukrývá.

Vůně, která mění pravidla

Phantom Parfum od Paco Rabanne je více než jen parfém. Je to výraz sebedůvěry a pozitivní energie. Je to vůně pro muže, kteří se nebojí být odlišní a kteří hledají vůně, které definují jejich charakter a styl. Phantom Parfum je dokonalou volbou pro muže, kteří chtějí zanechat nezapomenutelný dojem.


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.