Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Hledáme k doplnění svého týmu vhodného kandidáta či vhodnou kandidátku  pro naši prodejnu v Pardubicích na pozici prodavačka (asistentka prodeje).

V případě zájmu o uplatnění na pozici prodavač/prodavačka zašlete svůj životopis na email personalni@europarfemy.cz nebo volejte přímo do prodejny Pardubice 723 616 616.

Náplň práce:

  •     účast při práci se zbožím (objednávání, příjem, vybalování, prezentace na prodejně)
  •     prezentace a prodej sortimentu parfémů a kosmetiky
  •     příjem, naskladnění a výdej osobních odběrů internetových objednávek
  •     práce s pokladnou, počítačem a interním informačním systémem
  •     zodpovědnost za reprezentativní vzhled a čistotu prodejny
  •     vedení administrativy spojené s chodem prodejny
  •     dosahování prodejních cílů
  •     péče o zákazníky, poradenství a prodej, opakované nákupy a další doporučení na základě jejich osobní vynikající nákupní zkušenosti

Požadujeme:

  •     středoškolské vzdělání
  •     znalost práce s PC (MS Office, MS Windows, Internet, E-mail, reportovací a informační systém)
  •     pozitivní osobnost, úsměv a dobrou náladu
  •     nadšení pro prodej kosmetiky a parfémů, obchodní duch
  •     schopnost komunikace, vystupování a jednání se zákazníky na příjemné, ale profesionální úrovni
  •     loajalitu, spolehlivost a pečlivost

Výhodou:

  •     zkušenost na obdobné pozici v maloobchodě
  •     zkušenost s prodejem značkového zboží (ideálně kosmetiky a parfémů)

Nabízíme:

  •     mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu nadšení (základní složka + osobní ohodnocení + % z obratu)
  •     budete členem moderního týmu se zázemím stabilní dlouhodobě úspěšné společnosti
  •     budete rozvíjet svoje komunikační dovednosti a vzdělávat se
  •     práci v nové prodejně, v příjemném a voňavém prostředí v centru Pardubic

Termín nástupu, druh pracovního poměru: srpen/září 2019, nebo dle dohody, HPP

Místo výkonu práce: Prodejna 17.listopadu 2821, 53302, Pardubice.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.