Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Svatý Valentýn, lásky čas

5.2.2020

Se začátkem měsíce února přichází ruku v ruce panika, týkající se výběru nápaditého daru pro naše drahé polovičky, řeč je právě o třpytivě - červeném, láskou přetékajícím - Valentýnu. Tenhle rok vyberete pozornost, která se bude přímo rovnat vašim citům k milované osobě a to pomocí našich pečlivě vybraných tipů. Čtěte pozorně ať vám neunikne ten pravý. :)

 

PRO DÁMY

 

Yves Saint Laurent Libre

Začínáme s novinkou minulého roku, luxusní značky Yves Saint Laurent. Řeč je o parfémované vodě Libre, v překladu znamenající - svobodný, volný a nevázaný. Což nám příliš nehraje do karet v souvislosti s Valentýnem, ale hlavní myšlenkou tohoto názvu bylo, aby se žena cítila sebevědomě, nezávisle a emancipovaně. Orientálně - fougerové tóny vás budou provázet dnem a nejvíce ucítíte přítomnost levandule, jasmínu a vanilky. Jste připraveni obdarovat svou královnu tímto provoněným žezlem?

Lancôme Idôle

Velmi intenzivně propagovanou novinku od Lancôme zná už určitě většina z nás. Pro začátek je potřeba zmínit, jaký enormní úspěch sklidily všechny parfémy, řadící se pod tuto francouzskou značku. Každá z nově představených vůni byla ihned na předních příčkách prodejů. A není se čemu divit, jedinečnost Lancôme je již pověstná a nemluvě o neskutečné výdrži a intenzitě, kterou máme na vlastní kůži vyzkoušenou. Idôle je chyprově - květinovým důkazem toho, že Francie je jedinou skutečnou kolébkou všeho co se týká vonných esencí a parfému obecně. Darováním této novinky dáte svému partnerovi najevo, že právě on je váš jediný idol.

Givenchy L´Interdit

Parfém L´Interdit je na trhu od roku 2018 a za tu dobu si stačil získat spoustu milovníků. Orientálně - květinovou vůni poznáte podle silných esencí hrušky, pomerančovníku a pačuli. Neobvykle originální složení tohoto parfému vám zajistí nespočet dotazů na to, co používáte za vůni. Darujte jedinečnost od této, jak jinak než francouzské společnosti Givenchy, jež je sama o sobě synonymem pro přepych. 

GUESS Seductive Noir

Velice líbivá novinka roku 2019 Guess Seductive Noir. Orientálně květinový skvost, v čele s pivoňkou, kosatcem a vanilkou. My osobně hodnotíme tuto vůni, jako zatím nejlepší a nejzajímavější počin Guessu. Navíc toaletní vodu ocení ženy napříč generacemi, hodí se zkrátka jak pro slečny, tak pro vyspělé dámy. Cena vás potěší a potěšení nebude chybět ani na straně toho, kdo dar přijme. :)

 

 

 

PRO PÁNY

Dolce&Gabbana K

Novinkou pro pány za rok 2019 je právě K od Dolce&Gabbana. Dřevitě - aromatické objetí vám může dávat právě váš partner. Výrazné tóny krvavého pomerančovníku, šalvěje muškátové a cedru podtrhnou mužskou sílu, živočišnost a zároveň eleganci. Z názvu, ale také ze složení vůně vyplývá, že nositel těchto tónů, bude králem, kdekoliv kam jen zavítá. Darujte přitažlivost v jednoduchém flakonku s majestátní korunou. 

Christian Dior Sauvage

Dior neotálel a potěšil nás svou novinkou v podobě Sauvage Parfum. Tento čistý parfém je vysoce - koncentrovanou inovací originálu - Christinan Dior Sauvage edp. Záměrem byla kombinace neutuchající svěžesti s hřejivými orientálními tóny. Výsledkem je velice hutná a bohatá vůně, dostatečně intenzivní na to , aby jste se do ní zamilovali na první přivonění. Což z tohoto parfému dělá dokonalý dárek jak pro nového, tak i pro stálého partnera, jelikož zamilovávat se můžeme stále dokola. 

Yves Saint Laurent La Nuit De L´Homme

Od značky YSL nesmí na toto téma chybět La Nuit De L´Homme. Dokonalé složení tohoto dřevitě - kořeněného lektvaru lásky, vás okouzlí kardamonem, levandulí a vetiverem. Lektvarem lásky, jsme ho nenazvali náhodou, skutečně si vás podmaní svou hloubkou a lahodným základem. Cítit tuto vůni na muži je blaho pro čichové buňky, navíc slovní spojení La Nuit, v jakémkoliv parfému značí gurmánský potenciál a ten tato toaletní voda opravdu má. 

Ferrari Scuderia Ferrari Light Essence

Ze svěžího doušku, k nám dovála Ferrari Light Essence, jež snoubí květ pomerančovníku a zelené jablko s týkovým dřevem. Příjemně čistá a čerstvá vůně pro příznivce takzvané po - sprchové svěžesti. Každý kdo vynese tuto toaletní vodu, vyvolává dojem dobře o sebe pečujícího muže, milujícího čistotu a pořádek. Podarujte tuto cenově velice výhodnou vůni a potěšte partnera bledě modrou vodní vůní, dokonale se hodící pro nadcházející jaro. 

 

Doufáme, že jste se zakoukali do některého z našich tipů a uděláte jím radost milované osobě. Na světě není nic hezčího než milovat a být milován, tak oslavme tento krásný svátek s patřičnou pompézností.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.